Kraków Nowe Budownictwo: Co musisz wiedzieć o nadchodzących inwestycjach w Krakowie

Kraków Nowe Budownictwo: Co musisz wiedzieć o nadchodzących inwestycjach w Krakowie

16 grudnia 2022 0 By Kolekcjoner
5
(2)

Kraków przeżywa boom budowlany. W całym mieście powstają nowe budynki, biura, sklepy i rezydencje. Plan zagospodarowania przestrzennego dla Krakowa pobudził również nowe inwestycje w sektorze nieruchomości i dał deweloperom pomysły na rewitalizację starszych budynków i uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi dla inwestorów. Nowe projekty budowlane w Krakowie obejmują wszystko, od centrów handlowych po luksusowe apartamenty i powierzchnie biurowe. Aby uzyskać lepszy obraz tego, co nadchodzi, czytaj dalej, aby poznać szczegóły dotyczące nadchodzących inwestycji w Krakowie.

 

Centra handlowe w Krakowie

Kraków przeżywa boom budowlany. W całym mieście powstają nowe budynki, biura, sklepy i rezydencje. Plan zagospodarowania przestrzennego dla Krakowa pobudził również nowe inwestycje w nieruchomości i dał deweloperom pomysły na rewitalizację starszych budynków i uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi dla inwestorów. Nowe projekty budowlane w Krakowie obejmują wszystko, od centrów handlowych po luksusowe apartamenty i powierzchnie biurowe. Aby uzyskać lepszy obraz tego, co nadchodzi, czytaj dalej, aby poznać szczegóły dotyczące nadchodzących inwestycji w Krakowie.

 

Luksusowe apartamenty w Krakowie

W Krakowie nie ma obecnie planowanych luksusowych apartamentów w krótkim okresie czasu. Długoterminowi inwestorzy są podekscytowani możliwością powstania w Krakowie inwestycji typu mixed-use, która mogłaby łączyć powierzchnie handlowe, mieszkaniowe i biurowe. Jedynym luksusowym apartamentowcem budowanym obecnie w Krakowie jest kompleks 308 mieszkań w Szczawnej. Będzie on miał nowoczesny projekt z małymi, wydajnymi mieszkaniami.

 

Powierzchnia biurowa w Krakowie

W Krakowie nie ma obecnie planowanych biurowców w najbliższym czasie. Inwestorzy długoterminowi są podekscytowani możliwością powstania w Krakowie zabudowy mieszanej, która mogłaby łączyć powierzchnie handlowe, mieszkaniowe i biurowe. Jedynym budynkiem biurowym budowanym obecnie w Krakowie jest biurowiec o powierzchni 160 000 stóp kwadratowych w Szczawnej. Będzie on miał nowoczesny projekt z małymi, wydajnymi biurami.

 

Nieruchomości mieszkalne w Krakowie

Obecnie nie ma żadnych projektów nieruchomości mieszkaniowych planowanych w Krakowie w perspektywie krótkoterminowej. Inwestorzy długoterminowi są podekscytowani możliwością powstania w Krakowie inwestycji mieszanej, która mogłaby łączyć powierzchnie handlowe, mieszkaniowe i biurowe. Jedyną nieruchomością mieszkalną budowaną obecnie w Krakowie jest kompleks 600 mieszkań w Szczawnej. Będzie on miał nowoczesny projekt z małymi, wydajnymi mieszkaniami.

Szkoły i szpitale w Krakowie

Obecnie nie ma żadnych szkół ani szpitali planowanych w Krakowie w perspektywie krótkoterminowej. Inwestorzy długoterminowi są podekscytowani możliwością rozwoju mieszanego, który mógłby połączyć handel detaliczny, mieszkania i powierzchnie biurowe w Krakowie. Jedynym szpitalem obecnie budowanym w Krakowie jest 600-łóżkowe centrum medyczne w Nowej Hucie. W najbliższym czasie w Krakowie nie są planowane żadne szkoły ani szpitale. Inwestorzy długoterminowi są podekscytowani możliwością powstania w Krakowie inwestycji typu mixed-use, która mogłaby łączyć powierzchnie handlowe, mieszkaniowe i biurowe. Jedynym szpitalem obecnie budowanym w Krakowie jest 600-łóżkowe centrum medyczne w Nowej Hucie.

 

Podobał ci się ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę

Ocena czytelników: 5 / 5. Ilość ocen: 2

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu, może będziesz pierwszy?