Co robić podczas lotu samolotem: 5 aktywności, z których możesz skorzystać lecąc przez Atlantyk

Co robić podczas lotu samolotem: 5 aktywności, z których możesz skorzystać lecąc przez Atlantyk

1 września 2022 Off By Kolekcjoner
5
(2)

Kiedy utkniesz w samolocie na kilka godzin, jest wiele rzeczy, które mogą stać się stresujące. Ale po co się stresować, skoro zamiast tego można się dobrze bawić? Tkwienie w małej przestrzeni przez długi czas z pewnością sprawi, że każdy będzie niespokojny. Na szczęście istnieje wiele sposobów na spędzenie czasu podczas lotu przez Atlantyk. Działania te pomogą zmniejszyć niepokój w kabinie, poprawić koncentrację, a nawet poprawić nastrój i poziom energii. Oto pięć sposobów, które możesz wykorzystać podczas lotu:

Zrób playlistę

Niezależnie od tego, czy lecisz przez Atlantyk, czy po prostu wybierasz się na długą wycieczkę drogową, muzyka jest ważną częścią każdej podróży. Może pomóc Ci się zrelaksować, pomóc Ci skupić się na drodze przed Tobą, a nawet może być wykorzystywana do terapii. Bez względu na to, czy chcesz zachować prostotę, słuchając audiobooka, czy też czegoś bardziej podniosłego, stwórz listę odtwarzania, która pomoże Ci spędzić czas. Słuchanie muzyki podczas podróży przynosi wiele korzyści. Podczas lotu muzyka może pomóc Ci się zrelaksować i zwalczyć lęk przed kabiną. Może również pomóc w utrzymaniu koncentracji podczas jazdy samochodem, ponieważ muzyka jest świetnym sposobem na skupienie się na drodze.

Telefony komórkowe

Ćwiczenie dłoni i stóp

Kiedy siedzisz w samolocie przez kilka godzin, łatwo jest się znudzić i nabrać złych nawyków. Jednym ze sposobów na zwalczenie niepokoju w kabinie i utrzymanie koncentracji na otoczeniu jest utrzymanie aktywności umysłu poprzez ćwiczenie rąk i stóp. Załóż parę rozciągliwych skarpetek lub rękawiczek do ćwiczeń i rozpocznij lekką, rytmiczną aktywność. Może to być proste ćwiczenie polegające na skręcaniu lub odbijaniu się, lub może to być coś bardziej gimnastycznego. Staraj się utrzymywać dłonie i stopy w ciągłym ruchu, bez zatrzymywania się.

Zaplanuj swój dzień z wyprzedzeniem

Podczas gdy większość ludzi pomyślałaby, że planowanie dnia z wyprzedzeniem jest okropnym pomysłem, może to faktycznie pomóc ci pozostać skupionym. Planowanie dnia do przodu może pomóc Ci zachować koncentrację, gdy próbujesz uczyć się do egzaminów, lub może pomóc Ci zachować koncentrację, gdy próbujesz utrzymać swój umysł z podróży przed sobą. Planowanie swojego dnia do przodu może pomóc ci zachować koncentrację, gdy próbujesz utrzymać swój umysł z podróży do przodu. Planowanie może być bardzo terapeutyczne i nawet umieścić cię w lepszym nastroju, gdy utkniesz w powietrzu.

Zrelaksuj się słuchając muzyki, która cię uspokaja

Kiedy utkniesz w fotelu samolotu na kilka godzin, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest myślenie o swoim dniu. Najlepszym sposobem na ułatwienie podróży samolotem jest wtulenie się w koc i kilka melodii. Korzystanie z tych dwóch przedmiotów, będziesz w stanie ułatwić do lotu z bardziej zrelaksowany sposób myślenia, a będziesz w stanie przejść przez to z mniejszym niepokojem.

Zadbaj o komfort swojego umysłu

Podczas gdy możesz nie być w stanie jeść swoje ulubione jedzenie lub pić, możesz zadbać o siebie. Istnieje kilka sposobów, w których możesz utrzymać swój umysł z dala od podróży samolotem i od niepokoju w kabinie. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można utrzymać swój umysł z dala od podróży samolotem i od niepokoju w kabinie, takich jak granie w gry lub robienie puzzli. Jest też wiele sposobów, w których możesz trzymać swój umysł z dala od niepokoju kabiny, taki jak robienie puzzli. Utrzymuj się zajęty, utrzymuj swój umysł z dala od niepokoju i będziesz w stanie utrzymać swój niepokój na dystans.

Podobał ci się ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę

Ocena czytelników: 5 / 5. Ilość ocen: 2

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu, może będziesz pierwszy?